Згода на обробку персональних даних

Учасник, натискаючи кнопку «Підписатися на розсилку», приймає цю згоду на обробку персональних даних (далі – згоду). Діючи вільно, своєю волею та у своєму інтересі, а також підтверджуючи свою дієздатність, Учасник дає свою згоду Організатору, «ПН Юкрейн», ІПН 395595615533, Юридична адреса: 65039, Одеська обл., м. Одеса, вул. Середньофонтанська, буд. 19-А, приміщення 317, тел.: +380 48 797-2359 з наступними умовами:

1. Ця Згода надається на обробку персональних даних як без використання засобів автоматизації, так і за їх використанням.

2. Згода надається на обробку наступних персональних даних: 1) Персональні дані, що не є спеціальними або біометричними: ПІБ, дані про дитину, номери контактних телефонів; адреси електронної пошти; дані користувача (відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія Браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерело, звідки прийшов на сайт користувач; з якого сайту або за якою рекламою; мова ОС і Браузера; які сторінки відкриває і на які кнопки натискає користувач, IP-адреса.

3. Персональні дані є загальнодоступними.

4. Мета обробки персональних даних:

5. Підставою для опрацювання персональних даних є закон України «Про захист персональних даних»; ця Згода на обробку персональних даних.

6. У ході обробки з персональними даними буде вчинено такі дії: збір; запис; систематизація; накопичення; зберігання; уточнення (оновлення, зміна); вилучення; використання; передача (поширення, надання, доступ); блокування; видалення; знищення.

7. Персональні дані обробляються до відкликання згоди (відписки) фізичної особи від рекламних та новинних розсилок, але не більше 15 років з моменту її підписання. Також обробка персональних даних може бути припинена на запит суб’єкта персональних даних. Зберігання персональних даних, зафіксованих на паперових носіях, здійснюється відповідно до статті 6 Закону України «Про захист персональних даних», Типового порядку обробки персональних даних та інших нормативно-правових актів у галузі архівної справи та архівного зберігання.

8. Згода може бути відкликана суб’єктом персональних даних або його представником шляхом направлення письмової заяви у вільній формі Товариству з обмеженою відповідальністю «ПН Юкрейн».

9. У разі відкликання суб’єктом персональних даних або його представником згоди на обробку персональних даних, Товариство з обмеженою відповідальністю «ПН Юкрейн» в Україні має право продовжити обробку персональних даних без згоди суб’єкта персональних даних за наявності підстав, передбачених Законом України № 2297-VI від 01.06.2010 «Про захист персональних даних» або іншими нормативно-правовими актами.

10. Ця Згода діє з дня її підписання до дня відкликання такої згоди, відповідно до п.8 Згоди, але не більше 15 років з моменту її підписання.

Підпишіться на розсилку

Розповідаємо про здоров'я та розвиток малюків
Ім'я Помилка заповнення поля Поле не заповнено Допустимі лише літери та дефіс
Прiзвище Помилка заповнення поля Поле не заповнено Допустимі лише літери та дефіс
Дата народження малюка Помилка заповнення поля Поле не заповнено fields--baby-birthday--validity|fields-error--validity fields--baby-birthday--pattern|fields-error--pattern
Email Помилка заповнення поля Поле не заповнено Невірна адреса
Помилка при обробці форми: спробуйте знову після оновлення сторінки